Tila Tequila se na svém profilu pochlubila rostoucím bříškem!

21.04.2014

Americká sexbomba a televizní celebrita oznámila, že je v desátém týdnu těhotenství. Modelka, narozená v Singapuru, tak prožívá velmi šťastné období. Z těhotenství je nadšená a už se nemůže dočkat, až se stane mámou. Jméno otce svého dítěte však modelka prozatím tají.

Tila Tequila
Zdroj: Facebook

Snímek se svým rostoucím bříškem zveřejnila Tila Tequila na Facebooku. Nechtěla již nadále tuto událost držet v tajnosti a nastávající maminka se s ní pochlubila na svém profilu. Ihned se samozřejmě strhla vlna blahopřání a nadšených vzkazů ze strany mnoha fanoušků, kteří Tile a jejímu děťátku přejí jen to nejlepší.

Tila se kromě modelingu a focení věnuje také hudbě. Také měla svou reality show "A Shot at Love with Tila Tequila", ve které 16 heterosexuálních mužů a 16 lesbických žen bojovalo o její pozornost a náklonnost. Až po vyřazení deseti soutěžících, na konci první epizody, byli ostatní obeznámeni faktem, že Tila je bisexuálka.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tila Tequila

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, Zahraniční celebrity, reality show, sexbomby, Tila Tequila fotky, těhotenství, televizní celebrity, těhotné celebrity, těhotenství celebrit, čekání dítěte, konferenciérky, tila tequila, tila tequila těhotenství, tila tequila těhotná
TOPlist