The Beach Boys vyrazí po mnoha letech na světové turné!

20.12.2011

Legendární americká kapela Beach Boys chce příští rok oslavit 50. výročí své existence! Členové skupiny, která se proslavila hity Surfin' USA nebo Good Vibrations, chce vydat nové album a vyrazit na celosvětové turné.

boys
The Beach Boys
Foto: wikipedia.org

Kapela The Beach Boys, která byla založena v roce 1961, byla v dobách své největší slávy tvořena pěti členy - Brian Wilson, Mike Love, Al Jardine, Bruce Johnston a David Marks. Pánové teď společně pracují na novém albu, které vyjde po patnáctileté přestávce.

Skupina prošla během let mnoha změnami stylu i obsazení. Brian Wilson se stal závislým na drogách a dva členové zemřeli - Dennis Wilson v roce 1983 a Carl Wilson v roce 1998. Zbylí členové se pak soudili o autorská práva ...

Brian Wilson (69), frontman kapely a hlavní autor jejích písniček, řekl, že se mu "po klucích stýská a že nahrávat a koncertovat s nimi bude něco".

Nová deska, jejíž název ještě není znám, vyjde v dubnu. Vzápěté poté vyrazí členové kapely The Beach Boys na obří turné, které bude mít pět desítek zastávek po celém světě.

Interpreti:
BEACH BOYS

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube.com, youtube, americké celebrity, youtube video, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, The Beach Boys, The Beach Boys foto, The Beach Boys fotky, The Beach Boys video, The Beach Boys klip, The Beach Boys turné, The Beach Boys návrat, The Beach Boys comeback, The Beach Boys videoklip
TOPlist