Těžké probuzení po kalbě. Na pozadí měl vytetovaný penis…

03.08.2016

To ale musel být mejdan. Brit se probudil po náročné party v Thajsku a seznal, že mu na ni zbyla dost šílená památka. Jeho penis, vytetovaný na pozadí!

Foto: Youtube

Třicetiletý Lewis z Británie, který rád cestuje a z každého zájezdu si jako suvenýr přiveze nějaké tetování, prý není normálně bůhví jak velký pijan. A tak to, že kombinoval thajskou whiskey s redbullem se mu prý stalo osudným. Dva dny po party se probudil s obrovským bolehlavem a navíc s bolavým pozadím.

Po bližším prozkoumání zjistil, že má zde vytetovaný svůj vlastní penis! A to na dost šíleném místě, na jedné z půlek. A navíc ještě zjistil, že tento penis pomáhal tetotvat dost neumětelsky jeho ctěnný bratr.

Naštěstí se ale Lewis dostal do rukou tvůrcům z pořadu A4, kteří jeho šílené tetování překryli něčím umělečtějším. Lewis tvrdil, že to bolelo jak čert, ale s výsledkem je spokojen. Vše je lepší, než původní tetování… 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
tetování, tattoo, thajsko, šílené tetování, A4, A4 pořad, tetování penisu, vytetovaný penis, penis na pozadí, šílené tattoo, britské pořady, tetování pozadí, kuriozty, kuriozní tetování, bláznivé tetování, bláznivé video, kalby, šílené kalby, kalba Thajsko
TOPlist