Těší se nejenom děti: Anděl páně dvojka ukáže i sexy zrzku Vicu

03.11.2016

Chtě, nechtě, vánoce se blíží a s ním dlouho očekávaný okamžik, kdy přijde do kin pohádka Anděl Páně 2. V té se tentokrát představí i Vica Kerekeš (35).


Zdroj: Youtube

Vica se zde prvně ukáže coby maminka, a to sice Aničky Čtvrtníkové, jejímž tatínkem je herec Petr Čtvrtníček. Ten bude v pohádce hrát Svatého Petra. Již nyní je jasné, že se budeme u filmu také skvěle bavit. Zahrají si také třeba Vladimír Polívka, Pavel Liška, nebo Marek Taclík, kteří nudit prostě neumějí. 

Chybět pochopitelně nebude také ústřední dvojice čerta a anděla v podání Ivana Trojana a Jiřího Stracha, na jejichž vzájemném špičkování je kouzlo filmu založeno. Jiřího Stracha nyní trápí problémy s jícnem, kvůli kterým musí i rušit představení, tak doufejme, že bude do premiéry fit! 

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ondřej Trojan, Éva Vica Kerekes

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Sexy herečky, pohádka, české pohádky, Ivan Trojan natáčení, Ivan Trojan role, nové české filmy, Ivan Trojan filmy, nové české pohádky, anděl páně, pohádka anděl páně, Anděl páně 2, Vica Kerekes filmy, české pohádky 2016, Anděl Páně 2 trailer, Anděl Páně 2 pohádka, české filmy 2016, filmy pro děti
TOPlist