Terminátor Arnold Schwarzenegger bojuje proti neonacistům

21.08.2017

Terminátor Arnold Schwarzenegger (70) se pustil do boje proti nacismu v Americe, daroval 100 000 dolarů na podporu boje, prodává trička a hlavně mluví nahlas proti projevům nacismu. 

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Instagram

V Americe se začaly objevovat nacistické vlajky a Terminátor Arnold se jasně vyslovil proti. Jednak sepsal řeč pro prezidenta Trumpa, aby se proti těmto jevům vyslovil, dále pak věnoval 100 000 dolarů Nadaci Simona Wiesenthala, která se zabývá bojem proti rasismu.

Prodává také trička s nápisem Zastavte nenávist, výtěžek jde celý nadaci. A v neposlední řadě neustále mluví o tom, jak je rasismus nebezpečný, kdekoliv na světě a jasně vzkazuje: "Ti, kdo vyznávali za druhé světové války nacismus, jsou nyní v pekle!" 

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Arnold Schwarzenegger Terminátor, celebrity charita, svalovci, svalnatí herci, rasizmus, terminátor arnold, arnold schwarzenegger nenávist, arnold schwarzenegger izrael, arnold schwarzenegger židi, celebrity izrael, arnold schwarzenegger náckové, Arnold Schwarzenegger akce, Arnold Schwarzenegger novinky, Arnold Schwarzenegger postoje
TOPlist