Tereza Voříšková dostala jednu z hlavních rolí v americkém seriálu!

31.01.2012

Česká kráska slaví fenomenální úspěch - zahraje si v seriálu Pohřešovaní/Missing! Tereza Voříšková (22) tak má nášlápnuto ke kariéře v hollywoodském stylu, a to i přesto, že neumí moc dobře anglicky!

Tereza Voříšková
Zdroj: Archiv

Tereza Voříšková (22) byla zřejmě díky úspěchu filmu Alois Nebel, který měl světovou premiéru na festivalu v Benátkách, obsazena do kultovního seriálu Misssing, který je u nás známý pod názvem Pohřešovaní. Herečka si v sérii televizní stanice ABC zahraje roli cizinky Oksany, takže se její jazykové nedostatky ukázaly naopak jako přednost. 

Česká kráska, která je známá z filmů Bobule, Venkovský učitel nebo Ať žijí rytíři!, se přiznala, že hlavním důvodem, proč se přihlásila do castingu, byla skutečnost, že v seriálu má hrát také Jude Law (39), který se Terezce hrozně líbí ... A ejhle, i s tak dětinským důvodem si ji režisér nakonec vybral!

Čtěte také

Seriál Missing sleduje příběh starostlivé matky, která se vydává do Evropy, aby nalezla syna, který zmizel během své stáže v Itálii. Brzy vychází najevo, že se nejedná o obyčejnou ženu, ale o bývalou agentku CIA, která se nezastaví před ničím, jen aby přivedla svého syna zpět a živého ...

Tereza Voříšková se navíc zanedlouho objeví ve dvanáctidílném televizním seriálu Borgiové, který se také natáčel u nás a který režíroval Oliver Hirschbiegel, jehož velkofilm Pád Třetí říše byl nominován na Oscara. Jsme zvědaví, co naše reprezentantka v seriálu Missing předvede a doufáme, že z toho nakonec nebude jen epizodní role!

Fandím
27 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Voříšková

Filmy:
Pohřešovaný

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, krásky, České celebrity, české krásky, české herečky, Tereza Voříšková fotky, Tereza Voříšková foto, Tereza Voříšková seriál, Tereza Voříšková úspěch, Tereza Voříšková Pohřešovaní, Tereza Voříšková americký seriál, Tereza Voříšková USA, Tereza Voříšková seriálová role, Tereza Voříšková Oksana, Pohřešovaní, Tereza Voříšková Missing
TOPlist