Tereza Pergnerová očima svého strýce: "Zahořkla!"

20.12.2013

Jojo, peníze hrají v rodinných vztazích velkou roli...někdy tu největší. Jedná se o milionový dům s pozemkem, který moderátorka Tereza Pergnerová (39) dostala po své babičce. Dům je nyní přepsán na její jméno, tudíž ona je nyní vlastníkem. Jenže její strýc má na věc jiný názor.

Tereza Pergnerová
Zdroj: TV Prima

Babička Terezy má už velmi požehnaný věk (96), jenže kvůli současným zdravotním problémům se o ní musí někdo postarat. Odešla tedy do domova důchodců a dům, ve kterém bydlela skoro celý život přenechala své vnučce. Tereza Pergnerová tak získala nemovitost ve Starém Plzenci, jehož cena by podle makléře mohla být až 3 miliony.

Někteří se ale diví, proč dům a pozemek nešel do rukou přímých dědiců, tedy matky Terezy Pergnerové a jejího bratra Jiřího. Toho to velmi zklamalo, protože za svou matkou často jezdil a na domě udělal spoustu práce. To potvrdil i soused. Takže se cítí podvedený.

Když se o tom bavil se svou matkou, tak mu řekla, že je Tereza čestná a poctivá a že se s ním vyrovná. Jenže s tím Jiří zřejmě moc nepočítá, protože o ní tvrdí, že je v normálním životě jiná, než za televizními kamerami. Když byla malá, tak byla prý citlivá, jenže když přišlo ne zrovna jednoduché dospívání, tak prý zahořkla.

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tereza Pergnerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, moderátorky, domácí celebrity, vztahy, peníze, závist, majetek, tereza pergnerová, rodinné vztahy, zloba, nemovitost, pergnerová, tereza pergnerová peníze, tereza pergnerová majetek, tereza pergnerová miliony
TOPlist