Tereza Pergnerová je matka na plný úvazek! Se showbyznysem nemá už nic společného!

06.10.2014

Po dlouhé době byla v společnosti vidět Tereza Pergnerová (40), když se přišla podívat na křest knihy, která vzpomíná na jejího otce Eduarda Pergnera. S moderováním a světem showbyznysu už nemá nic společného!

Tereza Pergnerová
Zdroj: Profimedia.cz

Tereza Pergnerová příliš sdílná nebyla, prohlásila pouze, že televizím nabídla nějaké projekty, ale že se ani jeden nelíbil, takže ze spolupráce zatím sešlo.

Tereza vypadala zřetelně starší, či zřejmě nevyužila služeb profesionální maskérky. Přišla spolu se svým partnerem Jiřím Chlebečkem, se kterým tedy žije dál i přes velké problémy a dluhy, kterým čelila před jistou dobou tak, že od něj odešla i s dětmi.

Tereza se tvářila, že je vše v nejlepším pořádku, takže jí věřme, že tomu tak je. I když stejně to bylo před tím, než se ukázalo, že její milý neplatí delší čas za bydlení a Terezu navštívili vymahači… Doufejme tedy, že všechny tyto problémy jsou zažehnány!

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tereza Pergnerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity foto, české moderátorky, foto celebrit, svět celebrit, Tereza Pergnerová foto, Tereza Pergnerová přítel, Tereza Pergnerová partner, české celebrity novinky, slavné české moderátorky, slavné moderátorky, české celebrity zprávy, Tereza Pergnerová projekty, Tereza Pergnerová fotografie, Tereza Pergnerová online, Tereza Pergnerová práce, Tereza Pergnerová kariéra, Tereza Pergnerová dluhy, Tereza Pergnerová exekuce, Tereza Pergnerová dítě, Tereza Pergnerová matka, Tereza Pergnerová rodina, Tereza Pergnerová muž, Tereza Pergnerová otec dětí, Tereza Pergnerová akce, Tereza Pergnerová profese, moderátorky Česko, svět českých celebrit
TOPlist