Tereza Maxová poodhalí svá tajemství na TV Barrandov!

03.09.2012

Světová topmodelka nám sdělí, co všechno musí krásná žena obětovat, když se chce živit svým půvabem! Tereza Maxová (41) se odhalí své soukromí v jedinečném dokumentu TV Barrandov Tajemství Terezy Maxové a diváci se možná dozví, jak ji změnila světová mola, kdo jí pomohl a kdo ublížil.

Tereza Maxová
Zdroj: TV Barrandov

Neuvěřitelná kariéra v módním průmyslu, tři děti a nestárnoucí tvář. Poprvé do světa vyrazila ještě v době komunismu. Dobyla nejslavnější světové módní značky a titulní strany módních časopisů. Na vrcholu své profesionální kariéry začala pomáhat dlouhodobě opuštěným dětem. To všechno představuje Tereza Maxová (41).

Přestože kariérní začátky Terezy Maxové nebyly růžové, dnes na ně sama modelka vzpomíná s úsměvem. Její  první focení bylo takové, že fotila katalog pletených svetrů pro těhotné ženy, a lepší časy se jí začalo blýskat ve chvíli, kdy ji objevil Karl Lagerfeld. Byla to její první velká přehlídka a v té chvíli se z ní stala profesionální modelka.

Čtěte také

Tereza Maxová promluvila také o svém manželství - od svých patnácti let totiž vyrůstala v rozvedené rodině, a tak byla přesvědčená o tom, že v jejím vztahu to bude jiné. Najednou však zjistila, že to nezáleží jen na tom, jak jeden člověk chce, ale že musí chtít oba dva. Nebyla to ostatně ona, kdo pořádal o rozvod ...

S bývalým manželem, předním dánským tenistou Frederikem Fetterleinem se na výchově jejich syna Tobiáše dohodli bez problémů. V současnosti je modelka šťastná po boku tureckého podnikatele Buraka Oymena, je trojnásobnou matkou a je vlastně ráda, že se rozvedla.

Pořad Tajemství Terezy Maxové odvysílá TV Barrandov v pondělí 3. září 2012 v 21:10. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Maxová

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, ceske modelky, krásky, České celebrity, topmodelky, české krásky, české topmodelky, světové modelky, TV Barrandov, Tereza Maxová foto, Tereza Maxová fotky, Tereza Maxová sexy, Tereza Maxová video, Tereza Maxová děti, Tereza Maxová televizní pořad, Tereza Maxová TV Barrandov, Tereza Maxová tajemství, Tereza Maxová rodina
TOPlist