Tereza Kerndlová si dopřeje dortík maximálně jako jediný chod k obědu!

20.11.2014

Zpěvačka Tereza Kerndlová (28) má opravdu skvostnou figuru. Ale jak to tak vypadá, není jednou z těch vyvolených, která by ji měla úplně zadarmo. Třeba v konzumaci sladkého se musí pěkně krotit!

Foto: Takko Fashion

Tereza nedávno zazpívala na módní přehlídce, která se konala v poněkud netypickém prostředí cukrárny U Myšáka. Lákadel zde bylo tedy více než dost. Dorty, poháry, cukroví všeho druhu, všechno pěkně naparáděné a lákající.

Tereza nad sladkostmi vyjádřila obdiv a prohlásila, že si možná trochu zahřeší: „Jak na to koukám, asi si jeden dort dám, ale jenom k obědu!“ Tereza přišla v upnutých džínách a sexy topu, který jí odhaloval bříško bez jediné vady. A to si žádá své!

Přehlídky se účastnila také krásná Miss České republiky Jitka Válková (23) a Muž roku Martin Gardavský (27), takže bylo skutečně na co koukat! Že by se ale kdokoliv z nich krmil místními báječnými sladkými specialitami, není známo!

Fandím
21 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tereza Kerndlová, Jitka Válková, Martin Gardavský

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Sexy modelky, sexy české modelky, Tereza Kerndlová foto, české modelky foto, české modelky fotky, jitka válková sexy fotky, Jitka Válková foto, Miss České republiky, Tereza Kerndlová sexy foto, Tereza Kerndlová zpívání, Tereza Kerndlová styl, Cukrárna u Myšáka, Tereza Kerndlová přehlídka, Tereza Kerndlová fashion, Tereza Kerndlová zpěv, Muž roku Martin Gardavský, Jitka Válková sexy foto
TOPlist