Tereza Kerndlová je prý těhotná! Další těhotenství v bývalé kapele Black Milk?

05.08.2014

Buďto si s námi a se svými fanoušky krásná zpěvačka Tereza Kerndlová (27) jen hraje, anebo zde máme další těhotenství v bývalé kapele Black Milk! Po Tereze Černochové (31) by totiž měla být v očekávání také Tereza Kerndlová!

Tereza Kerndlová
Zdroj: Facebook / Tereza Kerndlová

Cesty všech tří členek kapely, tedy i Heleny Zeťové (33), se od rozpadu kapely rozešly. Dívky se spolu nebaví ani v soukromí a vztahy jsou zcela nabourané. Každá si buduje svou vlastní kariéru.

Nutno říci, že se Tereze Kerndlové celkem daří, a to i v soukromí. Před rokem si vzala svého přítele Reného Mayera a nyní by se mohli dočkat prvního potomka.

Tereza totiž umístila na sociální síť sexy fotografii, jak leží nahá na masérském lehátku a připsala: „Doma u našich, relax u jezírka... Máma masírovala na lodi námořníky, teď masíruje mě... nás...“Že by jako mnoho budoucích maminek o sobě začala mluvit již v množném čísle?

Fandím
21 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Tereza Kerndlová

Interpreti:
Black Milk

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
sexy zpěvačky, Tereza Kerndlová foto, Tereza Kerndlová partner, české zpěvačky foto, Tereza Kerndlová těhotná, Tereza Kerndlová miminko, Tereza Kerndlová těhotenství, Tereza Kerndlová Facebook, Tereza Kerndlová manžel, Tereza Kerndlová rodina, Tereza Kerndlová vztah, Tereza Kerndlová zpěvačka, Tereza Kerndlová kariéra, krásné české zpěvačky, kapela Black Milk, členky Black Milk, česká kapela Black Milk
TOPlist