Tereza Fajksová přiznala problémy se srdcem, loni dokonce prodělala záchvat!

26.04.2014

Úspěšnou českou modelku a Miss Earth 2012 trápí srdeční arytmie, která se u ní občas projeví. Blonďatá kráska tak nyní řeší tuto nepříjemnost s odborníky. Nejde jen o to, že je to nepříjemné, ale v některých případech může jít o velmi závažnou věc. Srdeční arytmie je vlastně přirozená, mnoho lidí o ní ani neví, ovšem u některých jedinců může způsobit velké komplikace.

Tereza Fajksová
Zdroj: Česká Miss

Srdce pracuje jako soustava pump, které jsou řízeny elektrickými vzruchy, které probíhají v sinusovém uzlu. Někdy však dojde k tomu, že je elektrický vzruch moc silný a pravidelný rytmus se tak "rozhodí". Jak už bylo řečeno, většina lidí toto ani nepostřehne, ale někteří lidé mají naopak pocit, jakoby se jim srdce úplně zastavilo či zbláznilo. Takový ten pocit škobrtnutí či přeskočení srdce.

U některých jedinců tak může, také vlivem stresu, docházet až k panickým záchvatům, kdy jim srdce jakoby "běží naprázdno". Prostě v některých případech může arytmie člověku způsobit velmi nepříjemné pocity a problémy, které se musí řešit. Vypadá to, že Tereza Fajksová (24) patří bohužel právě do skupiny těchto lidí. Více informací pak přinese vyšetření EKG nebo tzv. Holter, který po 24 hodin sleduje srdeční činnost, tedy tep a tlak.

Tereza má dle svých slov problémy s arytmií od lonškého pobytu na ostrově Mauricius, kde prodělala záchvat. Bála se, že šlo o infarkt, a tak se rozhodla jít za odborníkem. Nakonec dostala modelka právě Holter, který tak hlídá její srdíčko. Tak snad se tyto problémy podaří ztlumit natolik, že na ně bude moci rodačka z Ivančic brzy zapomenout.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Fajksová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, krásné ženy, Tereza Fajksová Miss Earth, tereza fajksová, tereza fajksová problémy, tereza fajksová srdce, tereza fajksová arytmie, tereza fajksová záchvat, tereza fajksová zdravotní problémy, tereza fajksová problémy se srdcem
TOPlist