Tereza Fajksová fandí basketu! Krásná blondýnka se nebojí ani vzít balón do ruky!

21.05.2014

Tereza Fajksová (25), nejkrásnější dívka planety, často přiznává, že sport miluje a že právě díky němu si udržuje svoji „tajli“. Nejnověji prý propadla basketu!

Foto: MATTONI KANCL CHALLENGE (2X)

A není se čemu divit. Její přítel Luboš Gregor (27) je totiž profesionální hráč basketbalu. Misska s ním randí už pěkných pár let, takže to by bylo, aby od něj nějaké ty fígle neodkoukala!

Galerie

„Často chodím na jeho zápasy a ještě častěji si vezmeme do ruky míč a jdeme si za dům zahrát. Musím ale přiznat, že raději hraji proti němu než s ním. Umí mě totiž pořádně kritizovat!“ sdělila blonďatá Miss.

Tereza Fajksová prý nejčastěji hřeší čokoládou, naštěstí však spořádanou čokoládu dokáže kompenzovat právě sportem. S hráčem basketbalu Lubošem Gregorem chodí už od svých devatenácti let a jak to tak vypadá, nemoc všech výherkyň Miss, které se pravidelně rozcházejí se svými chlapci, se jí zřejmě vyhýbá.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Fajksová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, české topmodelky, Miss Earth, krásné blondýny, Tereza Fajksová foto, Tereza Fajksová fotografie, Tereza Fajksová tělo, Tereza Fajksová sexy foto, Tereza Fajksová basket, krásné české blondýny, české dívky foto, nejkrásnější české modelky, nejkrásnější žena světa, nejkrásnější dívka planety
TOPlist