Tereza Chlebovská odchází za kariérou do Turecka!

15.01.2013

Česká Miss 2012 se rozhodla udělat díru do světa a vybrala si k tomu stát ležící v Malé Asii! Tereza Chlebovská tvrdí, že dostala nabídku, která se neodmítá, a tak musí chtě nechtě vyrazit na pár týdnů do muslimské země!

Tereza Chlebovská
Zdroj: Česká Miss


Tereza Chlebovská (22) přijala nabídku od agentury Respect Models a odjela za prací do zahraničí. V Turecku ji čeká kromě klasických módních přehlídek také nějaké to focení a natáčení televizní reklamy. Naše kráska bude nejspíše v reklamě propagovat fezy ...

Čtěte také


Modelka by měla podle všech předpokladů strávit v Turecku zhruba pět týdnů (možná déle?) a je prý sama zvědavá, zda jí tato zkušenost něco přinese. Není to ostatně její první zahraniční cesta kvůli modelingu - už před lety strávila měsíc ve Španělsku.

Tereza Chlebovská si ale samozřejmě nenechá ujít finále České Miss, které se koná 23. března 2013, neboť bude jako loňská vítězka předávat korunku své nástupkyni. A to ji prostě Turci musí pustit, i kdyby tam zase bylo zemětřesení!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Chlebovská

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Česká Miss 2012, Tereza Chlebovská foto, Tereza Chlebovská fotky, Tereza Chlebovská sexy, Tereza Chlebovská Česká Miss, Tereza Chlebovská Česká Miss 2012, Tereza Chlebovská kariéra, Tereza Chlebovská modeling, Tereza Chlebovská ambice, Tereza Chlebovská Turecko
TOPlist