Tenistka Maria Šarapová měla pozitivní test na doping!

09.03.2016

Nejenom tenisovým světem včera otřáslo zjištění, že ruská tenistka Maria Šarapová (28) měla pozitivní test na doping. Nyní se mluví dokonce o čtyřletém distancu pro plavou šampionku!

Maria Šarapovová
Zdroj: Youtube

Blonďatá Maria prý užívala lék proti srdečním potížím, který je ale od začátku roku na seznamu zakázaných, neboť prý povzbuzuje sportovní výkon. Maria mluví o tom, že udělala velkou chybu, bývalá tenisová star, která skončil kvůli drogám, Jennifer Capriati však Marii obvinila z úmyslného dopingu: „Tvoji lékaři byli vždy o krok před výzkumem!“ uvedla.

Maria je pochopitelně zhroucená, odcházejí od ní sponzoři a nikdo s ní nechce mít nic společného. A mluví se o velmi tvrdém trestu, až čtyřletém distanci. Dokázala by se po tak dlouhé době vrátit? 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Maria Šarapovová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
tenistky, sexy tenistky, nejlepší tenistky, Tenisové krásky, Maria Šarapová foto, Maria Šarapová drogy, Maria Šarapová online, Maria Šarapová novinky, Maria Šarapová doping, Maria Šarapová youtube, Maria Šarapová videa, Maria Šarapová tenis, Maria Šarapová turnaje, Maria Šarapová výkony, Maria Šarapová sexy, doping v tenise, tenis doping, tenisové šampionky, šampionky tenis
TOPlist