Ten je roztomilý, Monika Absolonová ukázala ročního synka

23.12.2015

Je to už více jak měsíc, co zpěvačka Monika Absolonová (39) porodila synka Tadeáše a stala se maminkou. Jak je vidět, stále se vznáší na modrém obláčku a z nadšení ještě zdaleka nevystřízlivěla. Nyní ukázala, jak její měsíční synek vypadá. Je pěkně  okatý!

Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia.cz

Monika ještě neskončila období  šestinedělí a není se čemu divit, že se do práce opravdu nežene. Svého synka poctivě kojí a užívá si řas nastávajících vánoc. Peče své proslavené vánočky, které jsou mezi jejími kolegy opravdu populární, letos prý zadělala na pět kilo vánoček!

Foto: Facebook

Vánoce tak bude Monika prvně trávit se svou vlastní úplnou rodinou. Malou pihou na kráse zřejmě zůstává pouze  fakt, že její partner hokejista Tomáš Horna (35) není stále rozveden. 

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Monika Absolonová, Tomáš Horna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
slovenské zpěvačky, děti celebrit, muzikálové zpěvačky, Vánoce celebrit, Monika Absolonová partner, Monika Absolonová dítě, Monika Absolonová facebook, Monika Absolonová muž, Monika Absolonová rodina, Monika Absolonová syn, Monika Absolonová vztah, Monika Absolonová Tadeáš, Tomáš Horna dítě, Tomáš Horna syn
TOPlist