Ten je ale roztomilý! Potěšte se obrázkem roztomilého klučiny, který se narodil přeštíhlé Sarah Stage!

18.04.2015

Ještě před týdnem vypadala modelka Sarah Stage jen jako by se pouze trošku přejedla fazolí a nyní se už může pochlubit překrásným a pěkně vlasatým klučinou!

Sarah Stage
Zdroj: Instagram

Tohle těhotenství bylo skutečně pečlivě sledované. Ne že by byla Sarah před tím přední světovou topmodelkou, nebo super důležitou celebritou. Šlo ale o modelku, která přišla do jiného stavu a na Instagramu pravidelně sdílela obrázky svého rostoucího, nebo spíše stále stejného bříška.

Každý si říkal, kdy se na ní konečně těhotenství projeví? To se ale nestalo a i v okamžiku porodu Sarah vypadala normálně a štíhle. Přesto porodila skoro čtyřkilového kluka, který měřil úctyhodných 56 centimetrů. Kam se tedy klučina do Sarah vešel, je obrovskou záhadou. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sarah Stage

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
sexy fotky, americké modelky, sexy fotky modelek, fotky modelky, fotografie modelek, odhalené celebrity, těhotenství, odhalené modelky, těhotné modelky, těhotné celebrity, porody celebrit, Sarah Stage, Sarah Stage foto, Sarah Stage fotografie, Sarah Stage dítě, Sarah Stage porod, Sarah Stage Instargram, Sarah Stage Facebook
TOPlist