Televize Nova uvažuje o zrušení seriálu Ulice!

28.01.2011

TV Nova zřejmě kvůli úsporám omezí nebo zruší oblíbený seriál Ulice! Chce nový generální ředitel Jan Andruško přitáhnout k obrazovkám trochu jiné publikum?


Foto: TV Nova

Seriál Ulice je vysílán už od roku 2005 každý den a v hlavních rolích se v průběhu těchto let objevilo několik českých herců a hereček. Pozice denního seriálu se zdála vždy neotřesitelná, ale teď to vypadá, že vedení televize v rámci svých drastických úspor na letošní rok uvažuje také o redukci nebo úplném zastavení jeho výroby!


Ukázka ze seriálu!

Sám generální ředitel Jan Andruško rušení či omezování pořadů v obecné rovině připustil. Sledovanost Ulice je prý sice vysoká, ale její výroba stojí příliš mnoho peněz. Televize zatím hledá řešení v podobě redukce seriálu, což by znamenalo, že by vpodvečer běžel jen jeden díl Ulice denně místo dvou. A samozřejmě existuje varianta, že by Ulice přestala být denním seriálem, ale vysílala by se dvakrát týdně.

Seriál Ulice poskytuje obživu mnoha českým hercům a herečkám. V hlavních rolích se v současné době objevuje Tereza Brodská (která ovšem ze seriálu brzy odejde), Pavla Tomicová, Petr Vacek, Pavel Nový nebo Jaroslava Obermaierová.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Pavla Tomicová, Jaroslava Obermaierová, Tereza Brodská, Pavel Nový

Filmy:
Ulice

Kategorie:
Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Nova, seriál Ulice, české seriály, televizní seriál, ulice video, televizní seriály, Jan Andruško, generální ředitel, televize nova, Ulice TV Nova, Ulice seriál, Ulice Nova, Ulice konec, Ulice končí, Ulice zrušení
TOPlist