Televize HBO začne vysílat druhou řadu seriálu Terapie!

21.10.2013

Pětatřicetidílný seriál odstartuje už koncem října bezplatným uvedením úvodních pěti epizod! V rámci "free preview" nové řady úspěšného formátu bude filmový kanál HBO od soboty 26. října do pondělí 28. října k dispozici zcela zdarma. V neděli 27. října budou odvysílány úvodní tři epizody a v pondělí 28. října budou uvedeny epizoda čtvrtá a pátá.

Karel Roden
Zdroj: Home Box Office (HBO)

Hlavní hrdina seriálu Terapie II – psycholog Marek Pošta (Karel Roden) – se v nové řadě setkává s právničkou Táňou (Tereza Brodská), manžely Neumannovými (Kateřina Winterová a David Švehlík) a jejich synem (Zdeněk Bařinka) nebo studentkou Violou (Tereza Voříšková).

Pravidelná sezení absolvuje Marek Pošta také s podnikatelem Charvátem (Jiří Ornest) a se svou kolegyní Ditou (Kamila Magálová), jež v nových příbězích mluví rodnou slovenštinou.

Čtěte také

Seriál Terapie II, na němž pracoval obměněný autorský tým, vstoupí do pravidelného vysílání v pondělí 4. listopadu ve 20.00 hod. Na filmovém kanálu HBO bude uváděn v průběhu následujících sedmi týdnů, každý všední den vždy od 20.00 hodin.

První řada seriálu, na které se podílela čtveřice režisérů Petr Zelenka, Marek Najbrt, Jaroslav Fuit a Lenka Wimmerová, byla odvysílána na podzim 2011. Terapie je českým remakem původně izraelského formátu BeTipul z roku 2005.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tereza Brodská, Karel Roden

Filmy:
Terapie

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, herci, čeští herci, české seriály, Tereza Brodská fotky, karel roden foto, tereza brodská foto, Tereza Voříšková fotky, terapie seriál, Karel Roden fotky, Karel Roden terapie, HBO, televizní seriály, Tereza Voříšková foto, Tereza Voříšková seriál, Tereza Brodská Tereapie, Tereza Voříšková Terapie, Tereza Brodská seriál, seriály HBO
TOPlist