Tedy ta je rafinovaná! Eva Perkausová v odvážných plavkách

07.09.2016

Primácká moderátorka Eva Perkausová (22) se rozhodla, že nachytá ještě nějaký ten bronz před nadcházejícím podzimem a vystavila své vysoustruhované tělo paprskům. A byl to tedy pohled pro bohy!

Eva Perkausová
Zdroj: Facebook

Eva ví, čím rozrajcovat své fanoušky. Na opalování si oblékla velmi rafinované plavky. Ty byly sice jednodílné, ale přesto nesmírně sexy. Plavky se totiž sestávaly s pár trojúhelníků látky, které byly k sobě důmyslně spojeny.

Takový model si může dovolit pochopitelně jen žena s dokonalou postavou, stejně jako je Eva. Pokud byste Evu chtěli v plavkách ještě letos potkat, nemusíte jezdit až někam k dalekému moři. Eva je zřejmě proti všem pomlouvačným řečem skromné děvče a k opalování jí postačí sečská přehrada! 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Eva Perkausová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
krásky, krásné ženy, sexy moderátorky, krásné moderátorky, sexy ženy, sexy postava, odhalené moderátorky, Eva Perkausová Prima, Eva Perkausová Facebook, Eva Perkausová bikini, Eva Perkausová plavky, Eva Perkausová postava, dokonalá postava, české celebrity v plavkách, české celebrity v bikinách, žhavé bikini, primácké moderátorky
TOPlist