Taylor Swift, Muse a No Doubt rozbouří jeviště MTV EMA 2012!

03.10.2012

MTV dnes oznámilo první skupinu vystupujících na vyhlašování prestižních hudebních cen 2012 MTV EMA. Hvězdný večer bude moderovat modelka, podnikatelka a rodačka z Frankfurtu Heidi Klum. Show se vysílá v neděli 11. listopadu od 21.00 na stanici MTV.

Taylor Swift
Zdroj: MTV

Mezinárodní superstar Taylor Swift – jejíž single “We Are Never Ever Getting Back Together” dosáhl hned první pozice v počtu stahovaní iTunes Charts ve 32 zemích, bude vystupovat na cenách EMA vůbec poprvé.

Taylor Swift je s pěti nominacemi jednou ze žhavých kandidátů a bude soupeřit v kategoriích - Best Female, Best Pop, Best Look, Best Live and Best World Stage. Muse jsou nominování ve dvou kategoriích Best Rock a Best Pop, zatímco No Doubt budou soupeřit v kategorii Best Pop.

Velkolepé vystoupení můžete očekávat v podání vystoupení kapely Muse, jejíž album se drželo na vrcholu žebříčků v 19 zemích světa a prodalo se na více než 15 milionů kusů. Muse představí své již šesté studiové album nazvané “The 2nd Law”, které vyjde tento týden.

Posledním interpretem bude skupina No Doubt, která po dlouhých 11 letech představí své nové album “Push and Shove”, v němž se můžeme těšit na jejich kalifornský ska styl.

Zatím nejžhavější kandidátkou cen je Rihanna s šesti nominacemi, dále Justin Bieber a Katy Perry, kteří mají po čtyřech nominacích. Lady Gaga, Carly Rae Jepsen, fun., Lana Del Rey, Jay Z a Kanye West získali tři nominace, zatímco Green Day, Gotye, Pitbull, Rita Ora, Flo Rida, Arctic Monkeys, Jack White a One Direction mají po dvou.

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Taylor Swift

Interpreti:
No doubt, Muse

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, zahraniční zpěváci, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Taylor Swift foto, Muse foto, No Doubt foto, Taylor Swift fotk, Muse fotky, No Doubt MTV, Taylor Swift MTV, Muse MTV, No Doubt fotky, Taylor Swift hudba, Muse hudba, No Doubt hudba, američít zpěváci
TOPlist