Taťána Kuchařová předvedla půvabnou sestru. Krásu mají v rodě!

27.02.2016

Taťána Kuchařová (28) vyrazila na maturitní ples sestry Kristýny a náramně si to užila. Jak si postěžovala, ona takové štěstí neměla a maturitu a ples spíše protrpěla.

Taťána Kuchařová
Zdroj: Facebook

„Moje maturita byla v největším psychickém vypětí v době úřadování Miss World a s třiceti novináři na zády (maturita je veřejná). Novináři stejně tak na mém maturiťáku v Praze, spolužáci mě proklínali a já si to vůbec neužila... O tyhle puberťácké radosti jsem bohužel pod tíhou povinností a toho, že jsem už byla veřejné známá osoba, totálně přišla... Ale včera jsem si to užila aspoň se svou nejmladší sestřičkou…,“ vzpomínala Taťána.

Její sestra Kristýna je stejně jako další sourozenec Livie, která se snaží prorazit jako zpěvačka, opět blond a nesmírně půvabná. Pokud by soutěžily v jednom ročníku, měla by Taťána opravdu těžkou konkurenci! 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, sexy dívky, topmodelky, blondýnky, sexy blondýnky, Taťána Kuchařová foto, Taťána Kuchařová rodina, Taťána Kuchařová fotografie, Tatána Kuchařová sestra, Tatána Kuchařová sestra Kristýna, Kristýna Kuchařová, blonďaté dívky, maturiťák, maturitní ples, začínající zpěvačky
TOPlist