Taťána Kuchařová pózuje v sexy prádle!

23.01.2014

Miss World 2006 zraje jako víno, což dokazují fotky pro časopis Blink. Pamatujete, jak vypadala Táňa Kuchařová v roce 2006, kdy vyhrála Miss České republiky? Jak ukázaly poslední fotky v sexy prádle, Táňa roste do krásy a rozhodně nemá co schovávat!

tatana

Foto: Paul de Luna

I Táňa Kuchařová, Miss České republiky a světa, zahrála na sexy notu! Poslední fotky pro americký módní časopis Blink vám jistě vyrazí dech. Na fotografiích se Taťáňa ukazuje i v průhledném černém negližé, kde je toho na jednu stranu dost k vidění, ale přesto jsou inkriminované partie dobře skryty pro jejího milence Ondřeje Brzobohatého!

tatana

Foto: Paul de Luna

Na jiných fotkách pózuje Taťána v odvážných pózách a vždy s maximálně svůdným výrazem. Taťána je zkrátka z našich „missek“ tou nejúspěšnější. Úspěšně prorazila do zahraničí a spolupráci s ní si všichni fotografové pochvalují. Navíc nedávno zabodovala i ve StarDance, taneční soutěži celebrit. Taťáno, jen tak dál!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, fotky, České celebrity, sexy fotky, žhavé fotky, Taťána Kuchařová fotky, MISS World, Taťána Kuchařová focení, focení pro časopis, táňa kuchařová, taťána kuchařová, blink, paul de luna
TOPlist