Taťána Kuchařová jako hvězda osmdesátek, kdo je ten kudrnáč vedle ní?

03.02.2017

Miss a modelka Taťána Kuchařová(29) se ukázala oblečená ve stylu osmdesátých let, šlo o originální dárek pro jejího manžela. 

Taťána Kuchařová
Zdroj: Instagram

Ten se totiž narodil 2.února roku 1983 a přesně do tohoto roku se Taťána a její manžel alespoň oblečením přenesli. Taťána zvolila typický vyčesaný účes a lesklé oblečení, takže byla k nerozeznání od Madonny, ostatně podobně jako Ondřej, který je na obrázku vedle ní. Ten si kromě zlatého overalu vyčesal působivý rozcuch. Oba vypadali světově!

Vzpomene si ještě někdo na to, jak nezkušený Ondra moderoval první ročník soutěže Česko hledá Superstar spolu s Laďkou Něrgešovou? Za tu dobu se stihl vypracovat v respektovaného hudebníka a kromě jiného dvakrát oženit. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Brzobohatý, Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Osmdesátky, Osmdesátky styl, české celebrity narozeniny, Taťána Kuchařová vztah, Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, hvězdy osmdesátek, celebrity osmdesátá léta, ondřej brzobohatý narozeniny, narozeniny ondřej gregor, celebrity masky, celebrity narozeninová party, Taťána Kuchařová manžel, Ondřej Gregor Brzobohatý narozeniny, Ondřej Gregor Brzobohatý kariéra
TOPlist