Taťána Kuchařová dostala roli krásné asistentky v americkém filmu!

15.01.2013

Tak přece nebude Miss World hrát ježibabu v pohádce nebo muchomůrku v dětské besídce? Taťána Kuchařová (25) získala roli ve filmu The Big Meet, na němž se jako výkonný producent podílí její partner Lane Carlson. Aha, takže odtud vítr vane ...

Taťána Kuchařová
Zdroj: Nikola Tačevski - Krása pomoci

Taťána Kuchařová (25), která má od jisté doby herecké ambice, opět udeřila hřebíček na svou krásnou blonďatou hlavičku. Modelka sice zatím dostává jen nabídky na epizodní roličky hezkých žen, ale jednou nějaká velká dramatická role přijde!

Bývalá Miss ČR a Miss World Los naposledy natočila štěk do filmu The Big Meet, který v Los Angeles režíroval Christian Edler. Taťána si v něm zahrála postavu sličné, tedy atraktivní asistentky, ale dušuje se, že musela poctivě projít castingem a že neměla díky svému příteli žádnou protekci ... Budeme jí věřit!

Čtěte také

Taťána Kuchařová "jde" vůbec z role do role - v loňském roce točila s držitelem Oscara Jiřím Menzelem komedii Sukničkáři a teď se chystá na natáčení krátkého promo filmu pro televizi Discovery Channel.

Snímek The Big Meet, který v českých kinech asi jen tak neuvidíme, vypráví příběh losangeleského scenáristy, kterému jedna noční party obrátí život vzhůru nohama. Film má prý ambice dostat se na festival do Cannes, a tak je možné, že se Taťána aspoň projde po červeném koberci!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Miss ČR, Missky, české Missky, blondýny, Taťána Kuchařová fotky, Taťána Kuchařová foto, Taťána Kuchařová sexy, Taťána Kuchařová host, Taťána Kuchařová luxus, Taťána Kuchařová film, lane carlson film, Taťána Kuchařová role asistentky, Taťána Kuchařová filmová hvězda, Taťána Kuchařová přítel, Taťána Kuchařová role ve filmu
TOPlist