Taťána Kuchařová a Justin Timberlake natočili společný klip!

18.11.2011

Miss World 2006 a americký herec a zpěvák spolu kvůli tomu strávili den a noc! Zatímco Justin Timberlake (30) v klipu "jenom" zpívá, Taťána Kuchařová (23) si v něm zahrála sexy agentku!

Taťána Kuchařová
Zdroj: Klinika Esthé

Miss ČR a Miss World v jedné osobě Taťána Kuchařová (23), která většinu času tráví v USA, získala velmi slibnou zakázku - natočit nový videoklip po boku oblíbeného herce a zpěváka. Prý "sexem nabitý" videoklip k novému hudebnímu songu Fascinated vznikal ve studiu Castaic Studios v Los Angeles. Česká modelka nám tak konečně dokáže, zda kromě krásy pobrala také herecký talent ...

Taťána českým médiím prozradila, že "natáčení bylo náročné, ale maximálně profesionální". Kráska a známý americký idol natáčeli od rána do rána, a tak lze říci, že spolu strávili noc, resp. noc a den. Samozřejmě ve vší počestnosti - oba jsou totiž šťastně zadaní.

Justin Timberlake
Zdroj: wikipedia.org

Justin Timberlake (30), který je považován za dívčího idola, je kromě zpěvu také docela zdatný herec. Podle naší krásky je to navíc oslňující a inteligetní mladý muž. Budemě Taťáně věřit, že to myslí upřímně a nepěje na něj chválu jen proto, že jí to poradil manažer.

Modelka příští týden představí v Česku svůj nový, v pořadí již druhý kalendář. Průvodcem slavnostního křtu má být herec Marek Vašut. Ale kdy uvidíme nový klip s Justinem, není zatím jasné. Snad to bude co nejdříve!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Justin Timberlake, Taťána Kuchařová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, Zahraniční celebrity, České celebrity, zpěváci, americké celebrity, herci, zahraniční zpěváci, Taťána Kuchařová fotky, Taťána Kuchařová foto, zahraniční herci, Taťána Kuchařová sexy, Justin Timberlake foto, Justin Timberlake fotky, američtí herci, natáčení klipu, videoklip Fascinated
TOPlist