Tanečník Yemi A.D. se oženil! S chlapem!

25.07.2010

Choreograf a známý tanečník Yemi A.D. (29) si včera vzal svého dlouholetého přítele Jaromíra Smetanu! Pánové si řekli své ANO po čtyřletém intenzivním vztahu.Obřadu se pochopitelně zúčastnila celá řada celebrit, takže mezi svatebčany nechyběla Simona Krainová a její partner Karel Vágner ml., Lejla Abbasová nebo Vítek Pokorný.

Čtěte více: Tanečník Yemi A.D. uzavře partnerství se snoubencem!

Obřad proběhl v pražské restauraci Soho v Podolí. Svatební slib snoubenců přednesla bývalá ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny a velká zastánkyně gayů Džamila Stehlíková, která jednu dobu prosazovala adopce dětí homosexuálními páry.Snoubenci pojali sňatek v lusxusním stylu, a tak přijeli do restaurace na motorovém člunu po Vltavě, zatímco někteří svatebčané se svezli historickou tramvají nebo speciálními autobusy.Yemi a Jaromír chtěli svým registrovaným partnerstvím "ukázat na předsudky, které ve společnosti stále jsou". Yemi doufá, že tím pomůžou i ostatním gay párům. No, to se teprve ukáže, zda tato luxusní registrace někoho inspiruje!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová, Yemi A.D., Lejla Abbasová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, tanečníci, gayové, čeští gayové, homosexuálové, čeští homosexuálové, čeští tanečníci, Yemi A.D. fotky, Yemi A.D. photos, Yemi A.D. svatba, Yemi A.D. registrace, Yemi A.D. gay, registrované partnerství, choreografové, čeští choreografové, jaromír smetana, jaromír smetana photos, jaromír smetana fotky, jaromír smetana svatba, jaromír smetana gay, džamila stehlíková
TOPlist