Tančit bude také sympatická Saša z Comebacku, Marie Doležalová je ve Star Dance!

12.08.2015

Start televizní taneční soutěže Star Dance se blíží a již nyní známe další jméno, tentokrát ženy, která se bude snažit vyhrát. Půjde o sympatickou herečku Marii Doležalovou (28), alias roztomilou Sašu ze sitcomu Comeback.

Marie Doležalová
Zdroj: Česká televize / Zuzana Páchová

Partnerem Saši bude „elegán vizáže mušketýra, Marek Zelinka“, devětadvacetiletý zkušený tanečník, který s Marií už začal trénovat. Marek Zelinka přitom nestudoval tanec, ale pantomimu, hraje v několika představeních. Vystupuje s balančním žebříkem a natočil několik studentských filmů.

Marie Doležalová si prvně zahrála ve filmu Pusinky, proslavila se hlavně jako Saša z Comebacku, je ale známá také jako úspěšná bloggerka. Její blog Kafe a cigárko, ve kterém líčí s nadhledem herecký život, získal také ocenění Magnesia litera.

Svou účast stihla již vtipně glosovat: „Zatím zvažuji, jestli se stát od října tvrdým alkoholikem a nebo prostě a obyčejně trénovat na baletním sále české televize. Vítězství ve Stardancu a hrozba selhání jater se ve mě nyní perou o prvenství a přátelé, zatím nevím.“ 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marie Doležalová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity online, Marie Doležalová foto, Marie Doležalová online, Marie Doležalová fotografie, Marie Doležalová blog, Marie Doležalová Kafe a cigarko, Marie Doležalová herečka, Marie Doležalová role, Marie Doležalová Star Dance, Marie Doležalová taneční soutež, Marie Doležalová soutéže, Marie Doležalová tanec, Marie Doležalová Comeback, Marie Doležalová seriály, Marie Doležalová pořady, české herečky online
TOPlist