Talentmania: Nejvíce hlasů dostala zpěvačka Dominika Puterová!

25.10.2010

Dominika Puterová a Vanesa Kokyová vytřely všem zrak v sedmém semifinále! Do finále se zaslouženě dostaly talentované osobnosti, které porazily ty opravdu méně talentované.


Foto: TV Nova

Nedělní semifinále show Talentmania s přehledem vyhrávaly mladé zpěvačky! Dominika Puterová předvedla excelentní pěvecký výkon, který ocenila i porota, zatímco Vanesa Kokyová zazpívala rómskou píseň za doprovodu cimbálu. Ačkoliv druhé jmenované nebylo rozumět, protože zpívala rómsky, přesto bylo jasné, že talent má ...

Čtěte více: Talentmania: Nejvíce hlasů získal žonglér Jiří Berousek!

Zaujala i akrobatická dvojice Viktor Savenko a jeho vnučka Eliška Součková. Dědeček si s šestiletou vnučkou pohazoval jakoby se nechumelilo a všichni trnuli, aby starý pán měl pevnou ruku ...Značně nevkusná Jaroslava Machová alias Magnetická lady, která má údajně v těle silný magnetismus a přitahuje kov v těle, si za asistence Michala Suchánka nechala přilepit klíče, příbory i mobilní telefony. Leoš Mareš po ní zkusmo hodil stříbrný tácek, ale trefil se jí jen do hrudi ...

Taneční dvojka Lukáš Smolík (13) a jeho Noemi (12) přišli oblečeni jako vyzývaví dospělí tanečníci, což někteří diváci hodnotili jako nepříliš vkusné. Moderátor Leoš Mareš se jich navíc pořád ptal na jejich intimní vztah, jakoby nevěděl kolik jim je!


Vanesa Kokyová

Co se týče vtipu večera, Dvojice Genzer-Suchánek stále ještě nepochopila svoji úlohu a snažila se o humor, který nebyl ... ehm, jak to říct ... humorný!

Sečteno podtrženo: Do finále postupuje zpěvačka Dominika Puterová, taneční dvojka Lukáš Smolík a Noemi, akrobatka Eliška Součková a její děda Viktor Savenko, taneční skupina Gesto a zpěvačka Vanesa Kokyová.

Naopak v soutěži skončili Magnetická Lady Jaroslava Machová, taneční skupina R.A.K. Beroun, pěvecké duo Veronika Knoflíčková a Vojtěch Kříž, hudební formace One way a taneční soubor Kalinka.

Fandím
16 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Dominika Puterová, Vanesa Kokyová, Magnetická Lady

Filmy:
Talentmania

Interpreti:
One Way, Noemi

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, TV Markíza, slovenské celebrity, Palo Habera, youtube videa, youtube com, TV Nova, porotci, talentmania video, Talentmania porota, čeští porotci, slovenští porotci, Talentmania fotky, Talentmania photos, Talentmania semifinále, Talentmania soudný den, Talentmania postup, soudný den, postup do semifinále, žongléři talentmania, žongléři, lukáš smolík a noemi, lukáš smolík, gesto, kalinka, viktor savenko, eliška součková, vojtěch kříž, veronika knoflíčková, vanesa kokyová video, Jaroslava Machová
TOPlist