Takže je herečka! Ornella na novou kariéru upozorňuje výstřihem

21.03.2016

Pamatujete ještě na devatenáctiletou dívku Ornellu tehdy Štikovou , která Gábině Partyšové (37) odloudila manžela Josefa Koktu (58)? Konečně našla něco, čemu se může věnovat! Stala se herečkou!

Ornella Štiková
Zdroj: Facebook

Ornella Štiková (23) nyní již Koktová se našla jako herečka. Hraje ve hře Kšandy v Divadle  U hasičů, a to roli sekretářky, což asi není nějak extra zvláštní. Kšandy je přitom jméno poslance.

Ornella se může divadlu věnovat zcela v pohodě, neboť má prima hlídání. O právě tříletého Qentina se může postarat jeho skoro šedesátiletý otec, který se právě zotavuje z výměny kyčelního kloubu.

To je asi u jiných otců celkem neobvyklé, jde spíše o problém dědečků. Tak doufejme, že Josef Kokta za svým synkem zvládne běhat a že ho vždy dohoní! 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Josef Kokta, Ornella Štiková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
české herečky, divadlo, divadelní představení, Ornella Štiková foto, Ornella Štiková sexy, Ornella Štiková syn, Ornella Štiková dekolt, Ornella Štiková prsa, Ornella Štiková ňadra, české divadlo, Ornella Štiková manžel, Ornella Štiková kariéra, Ornella Štiková role, Ornella Štiková herečka, Ornella Štiková divadlo, Ornella Štiková Kšandy, hra Kšandy, Divadlo U Hasišů, pražská divadla, divadla v Praze
TOPlist