Takový dekolt a žádný muž? Lucie Borhyová září

07.09.2016

Nejoblíbenější novácká moderátorka se vypravila do společnosti a patřila mezi nejkouzelnější ženy večera. Rozdávala úsměvy na všechny strany a předvedla perfektní dekolt.

Lucie Borhyová
Zdroj: Profimedia.cz

Lucie Borhyová (38) se oblékla do černé, ale pohřební náladou zřejmě netrpěla. Naopak, svůj pověstný bělostný chrup ukázala co chvíli a vypadala jako nejšťastnější žena večera. Jenomže… Lucie se už před jistým časem svěřila, že je naprostá profesionálka, která nějaké smutky do své práce zásadně netahá.

To samé prozradil nedávno také její bývalý partner a jeden z největších pařmenů českého showbyznysu, Michal Hrdlička. Prý je všechno jen faleš a hra na oko… Ať tak či tak, Lucie vypadá prostě perfektně a je s podivem, že má na chlapy takovou celoživotní smůlu. Copak za tím asi bude? 

Fandím
25 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Lucie Borhyová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
krásné ženy, krásné češky, sexy moderátorky, české moderátorky, výstřihy celebrit, Michal hrdlička žena, dekolty celebrit, Lucie Borhyová muži, moderátorky Nova, Lucie Borhyová postava, Lucie Borhyová výstřih, Lucie Borhyová dekolt, Lucie Borhyová prsa, Lucie Borhyová bývalý partner, Lucie Borhyová partneři, Lucie Borhyová ňadra
TOPlist