Takhle vypadá Adele doopravdy…

17.08.2016

Zpěvačka Adele (28) bude třeba jednou vystupovat i v Praze a třeba ji i zde zahlédneme tak, jak vypadá doopravdy bez tuny makeupu a načesaných vlasů, tak jako na obrázcích z Kalifornie…

Adele
Zdroj: Profimedia.cz

Adele nevypadá rozhodně jako nějaká vyzáblina, ale v chytře střižených šatech, které nosí na podiu, nevypadá nějak extrémně obézní. Pokud se ale oblékne do obyčejných volných kalhot, které jsou navíc ještě dole hodně zúžené, což doplní volným svetrem, hned vypadá o deset dvacet kilo těžší.

Navíc vynikne její velmi světlá pleť a jemné vlasy. Právě na jejím případě je jasné, že nemá smysl se porovnávat s hvězdami, pokud si je vzal do ruky šikovný stylista. Je to totiž právě jeho práce, nikoliv to, jak celebrita přirozeně vypadá.

Na druhou stranu Adele vždy zdůrazňuje, že je  hlavně zpěvačka, právě kvůli tomu třeba odmítla zazpívat během přenosu finále SuperBowl v Americe, což je absolutně nejsledovanější pořad. Tato show prý podle ní nesouvisí s hudbou a Adele prý navíc netančí. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adele

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
paparazzi, britské celebrity, celebrity bez makeupu, britské zpěvačky, slavné zpěvačky, Adele postava, paparazzi fotky celebrit, Adele foto, britské celebrity fotky, Adele paparazzi foto, Adele paparazzi fotky, Adele styl, Adele móda, plnoštíhlé zpěvačky, zpěvačky bez makeupu
TOPlist