Takhle léčí v Indii, dvoudenní miminko zde nutí chodit!

24.05.2015

V jednom z nejlidnatějších států na světě, kde panuje obrovská bída a také tmářství, v Indii, neexistuje systém lékařské péče. Proto se zde můžeme setkat i se skutečně kontroverzními lékařskými metodami, jako třeba ve státě Assam, kde nutí novorozence chodit.


Nedávno bylo zveřejněno video, které musí působit na každého naprosto děsivě. Neznámá žena, která o sobě tvrdí, že je léčitelka, totiž drží teprve dvoudenního kojence za krk a nutí ho „kráčet“.

Dítě pochopitelně vříská a je vidět, že „léčbu“ snáší velmi špatně. I na dalších záběrech je vidět, že se dítěti daří opravdu velmi špatně.

V současné době je dítě v nemocnici, kde by se snad mělo uzdravovat a žena ve vězení. Doufejme, že neujde spravedlivému trestu a podobná zla už nebude moci nikdy páchat. 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
youtube, youtube videa, Indie, šok, týrání dětí, děti, šílené video, šokující video, šokující videa, Děsivé video, Indky, brutální videa, léčitelka, týrání dětí Indie, videa z Indie, indická léčitelka, Indie videa, Indie video, Indie miminko video, týrání novorozencu
TOPlist