Takhle dnes vypadá Janek z Ať žijí duchové! Hraje ještě?

26.04.2016

Český film Ať žijí duchové se za ta léta stal legendou. A o mnohých jeho protagonistech víme, ale co dělá třeba představitel Dlouhého Janka, v reálu Jiří Procházka?

Foto: Profimedia.cz

Vytáhlého chlapce už dnes připomíná asi jen ta výška, přece jenom uplynulo hodně vody. Dnes je Jiřímu Procházkovi 52 let a s filmem nemá už skoro nic společného. Dnes se totiž živí jako zvukař a hraje a zpívá s kapelou. Jiří Procházka byl pozván, aby se zúčastnil premiéry fungl nového muzikálu Ať žijí duchové, který má se známým filmem leccos společného.

Například písničky, které jsou ale doplněné dalšími známými hity dua Svěrák Uhlíř. Jiří Procházka v muzikálu nehraje, ale spousta jiných hvězd, včetně Jiřího Korna, který je v paruce a roli Jouzy k nepoznání, ano! 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
české filmy, české muzikály, dětské filmy, slavné filmy, legendární filmy, české divadlo, muzikály Česko, nové muzikály, Ať žijí duchové, Ať žijí duchové muzikál, Ať žijí duchové videa, Ať žijí duchové video, Ať žijí duchové novinky, Ať žijí duchové herci, Ať žijí duchové divadlo, Jiří Procházka dětský herec, Svěrák Uhlíř, Jiří Korn muzikály, slavné dětské filmy
TOPlist