Tak tohle jsou noví Andílci v prádle! Je jim už dvacet, jak se vám líbí?

29.05.2015

Řekli byste, že Andílci Victoria’s Secret oslaví už dvacet let? Tak dlouho se nazývají modelky, které pro tuto značku prádla pracují a které se účastní speciálních show ve spodním prádle. Nyní se můžete podívat na krásky, které tuto značku propagují v současné době.

Foto: Profimedia.cz (2x)

Společnost Victoria’s Secret představila nejnovější kolekci prádla, kterou předvádějí modelky s těmi nejsošnějšími postavami. Jen takové se mohou dostat do hvězdného týmu, kde byla z našich dívek třeba Karolína Kurková (31), nebo Hana Soukupová (29). Tým modelek se obměňuje, profesně nejstarší modelkou je Adriana Lima (33), která zde funguje již od roku 2000.

Nedávno se však začalo proslýchat, že i tato firma šetří na honorářích modelek, a tak některé  z jejích hvězd kvůli jejich výši odešly. Na druhou stranu je pro každou modelku účast na show Victoria’s Secret obrovskou reklamou a odpíchnutím k hvězdné kariéře. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Adriana Lima, Karolína Kurková, Hana Soukupová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
sexy dívky, topmodelky, sexy tela, sexy fotky, fotky modelek, nahé topmodelky, nahé celebrity fotky, módní značky, Victoria’s Secret, sexy dívky fotky, Victoria’s Secret Andílci, Victoria’s Secret modelky, Victoria’s Secret foto, Victoria’s Secret fotky, Victoria’s Secret sexy fotky, Victoria’s Secret žhavé fotky, Victoria’s Secret prádlo, Victoria’s Secret kalhotky, Victoria’s Secret nahé modelky, nejlepší módní značky
TOPlist