Tak tohle je síla! Na Facebooku Ano, šéfe lákají na zájezd do koncentráků! Copak na to Zdeněk Pohlreich?

22.05.2015

Tak tohle se Primě a jejím zaměstnancům vážně podařilo! Na Facebooku pořadu Ano, šéfe lákají zájemce na zájezd do polských koncentráků! Bude tam snad Zdeněk Pohlreich (58) podávat nějaké lahůdky?

Zdeněk Pohlreich
Zdroj: Facebook / Ano šéfe!

Facebookové stránky pořadu Ano, šéfe sloužily dříve k informaci o tomto pořadu, v současné době zde lze najít kde co. Přesto by člověk čekal, že se příspěvky, které sem bude neznámý zaměstnanec Primy a Jitky Obzinové vkládat, budou týkat alespoň trochu vaření.

Stránky mají obrovské množství fanoušků (více jak 250 000), a tak je jasné, že na Primě vidí i jejich komerční potenciál a budou sem „šoupat“ i různé obchodní nabídky. Tentokrát se však na Primě strefili úplně mimo a celou řadu svých fanoušků rozesmáli. Snažili se jim totiž vnutit zájezd do polských koncentračních táborů, na který lákali děsivým obrázkem vězeňského ošacení a ostnatého drátu….

Foto: Facebook / Ano Šéfe!

Je jasné, že nebohý Zdeněk Pohlreich nemá se správou facebookových stránek nic společného a že za vše může člověk, který stránky spravuje. Spojení zábavného pořadu kritizujícího nešvary v české gastronomii a jednoho z nejponuřejších míst na naší zemi tedy Prima opravdu nevychytala

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Zdeněk Pohlreich

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ano šéfe, FTV Prima, Zdeněk Pohlreich vaření, Zdeněk Pohlreich foto, slavní kuchaři, Zdeněk Pohlreich online, Zdeněk Pohlreich Prima, koncentrační tábory, Ano šéfe pořad, Zdeněk Pohlreich fotografie, Zdeněk Pohlreich Ano šéfe, Ano šéfe facebook, Zdeněk Pohlreich pořad, Facebook FTV Prima, facebookové stránky, Ano Šéfe Prima, zájezd do koncentračního tábobu, koncentrační tábory zájezd
TOPlist