Tak to se moc nepovedlo, Ornella se ukázala v ofině

23.04.2016

Tenhle účes bohužel sluší jen málokomu a Ornella Koktová (23) není rozhodně výjimkou. V ofině vypadá hodně zvláštně a vyvalená ňadra výsledný dojem moc nezachrání.

Ornella Štiková
Zdroj: Facebook

Ornella se snaží uchytit se v showbyznysu stůj co stůj, všechny láká na ty nejzákladnější zbraně každé ženy, tedy na plný výstřih, který ukazuje při každé příležitosti. Ornella šla nedávno na tmavo a jako poslední novinku si nechala ustřihnout ofinu, ale podle fotky to nějak není ono.

Za novou image prý může její sestra, která bohužel také příliš vkusu nepobrala… Navíc je na ní hned několik lidí pěkně naštvaných. Ačkoliv měla hubnout, a to pod dohledem odborníků a také médií, žádné hubnutí se prý nekonalo! 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
13 antifanoušků
Celebrity:
Ornella Štiková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, fotky českých modelek, české modelky foto, české celebrity fotky, Ornella Štiková foto, Ornella Štiková Facebook, Ornella Koktová foto, české celebrity styl, Ornella Koktová, Ornella Koktová Facebook, Ornella Koktová ofina, Ornella Koktová účes, Ornella Koktová styl, Ornella Štiková ofina, Ornella Štiková účes, Ornella Štiková styl
TOPlist