Tak to jsou oni, finalisté Muže roku!

03.06.2015

Českou Miss už nějaký ten pátek známe, nyní je čas na to vybrat nejkrásnějšího českého muže, tedy Muže roku. Nyní se můžeme podívat na muže, ze kterých se bude v srpnu volit ten nej.

Foto: Muž Roku 2015

Jde o mladíky ve věku 20 – 30 let, oproti miskám jsou tedy o něco starší. Nejstaršímu uchazeči je 28 let. Hoši mají vesměs vypracovaná těla jako kulturisté, na jejich břichách byste si mohli strouhat klidně sýr.

Kromě Muže roku se u nás pořádá hned několik soutěží mužské krásy, ty jsou ale zaměřeny na gaye. Bohužel, tyto soutěže se nemohou dobrat žádoucí prestiže a kontinuity, každý rok nějaká nová vzniká a další pak zanikají.

Pořádání těchto soutěží provázely také mnohé čachry s penězi, které třeba nedoputovaly na charitativní účely, jak pořadatelé slibovali, u některých účastníků pak byla objevena porno minulost… Naštěstí se podobné problémy Muži roku vyhýbají a věřme, že i letošní ročník bude bez problémů.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
soutěže krásy, nejkrásnější muži, nahé mužské tělo, nahá mužská těla, české soutěže krásy, Muž roku 2015, Muž roku 2015 fotky, Muž roku 2015 foto, Muž roku kandidáti, Muž roku 2015 pánové, Muž roku 2015 modely, Muž roku 2015 fotografie, Muž roku 2015 online, Muž roku 2015 novinky, mužské soutěže krásky, soutěže krásy muži, nazí muž
TOPlist