Tak to je roztomilé! Simon Cowell koupá své miminko!

23.06.2014

Porotce britského X-Factoru v soutěži působí jako tvrdý muž, kterému nedělá nikdy problémy kritizovat druhého, ale nyní můžeme vidět i jeho druhou stránku, ukazuje se jako pozorný a něžný tatínek!

Simon Cowell
Zdroj: Instagram / Simon Cowell

Simonu Cowellovi (54) se před pár měsíci narodil roztomilý synek Eric, jméno dostal podle svého dědečka. Ačkoliv je Simonovi již padesát čtyři let, je to jeho první dítě. Je tedy jasné, že je z něj patřičně nadšený.

Maminkou dítěte je jeho přítelkyně Lauren Silvermann, kterou Simon Cowell přebral svému kamarádovi. Lauren se se svým manželem a otcem jejího prvního syna okamžitě rozvedla, takže již žádné překážky na cestě ke společnému životu nehrozily.

A Simon Cowell je i po padesátce opravdu hrdý otec, který se snaží nechybět u všech důležitých momentů jeho synka, jako třeba při koupání. A neváhá miminko koupat pěkně sám, jak je vidět, vše se perfektně naučil a zvládá bez potíží. A roztomilý Eric mu vše odplácí láskyplnými pohledy, jak je vidět z fotky.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Simon Cowell

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
děti celebrit, Simon Cowell foto, Simon Cowell partnerka, Simon Cowell otec, Simon Cowell dítě, fotky dětí, Simon Cowell instagram, Simon Cowell Facebook, Simon Cowell žena, Simon Cowell rodina, Britský X factor, Britský X factor porotce, Simon Cowell X Factor, Simon Cowell novinky, Simon Cowell osobní život, koupání dítěte, Lauren Silvermann muž, Lauren Silvermann, Lauren Silvermann Simon Cowell, přebraná žena
TOPlist