Tak tihle fešáci jsou adepti na Muže roku! Nejsou ale nějací malí?

31.05.2016

I letos se bude konat zavedené klání o Muže roku, jehož finále se odehraje v srpnu v Náchodě. Nyní se tito fešáci představili a je nač koukat. Jak t o, že ale vypadají na fotografii nějací pomenší?

Foto: Facebook / Muž roku (5x)

Mladí muži se ukázali na focení kalendáře Muže roku jako šviháci v oblecích od firmy Bernhardt a právě s krásnou kreativní ředitelkou této firmy Marií Kadlecovou se nechali vyfotit. Marie je přitom bývalá profesionální basketbalistka, takže se není čemu divit, že se nosí v patřičné výšce.

Finálová dvanáctka adeptů na Muže roku zřejmě košíkáři nebudou. Většinou jde o mladé muže kolem třiadvaceti let všech možných profesí, najdeme zde dokonce dva muže, kteří pracují ve vězeňské službě. Ještě před vyhlášením mají hoši soustředění, tak se o nich jistě pár šťavnatých detailů dozvíme! 

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
muž roku fotky, svalovci, svalnatí muži, hezouni, sexy muži, sexy muži foto, mužský modeling, sexy kluci, hezouni fotky, sexy muži fotky, Muž roku 2016, Muž roku adepti, Muž roku 2016 kandidáti, Muž roku kalendář, Muž roku kalendář 2016, Bernhardt, Bernhardt oblečení, svalnatí muži fotky, Marie Kadlecová, Marie Kadlecová foto, sexy hoši
TOPlist