Tak s touhle černovláskou randí Jiří Korn už několik let

19.03.2015

O zpěvákovi Jiřím Kornovi se píše zejména v souvislosti s jeho prací, případně vášní pro kulečník, který hraje jako pravý profík! Nyní nám zpěvák dovolil nahlédnout do svého soukromí, když na společenskou akci dorazil se svou přítelkyní.

Jiří Korn
Zdroj: Profimedia.cz

V poslední době jsme se mohli dozvědět hlavně o jeho bývalé manželce Kateřině Kornové (47), která neměla ve vztazích vůbec štěstí a čuch na správné muže.  Navíc střídavě hubne a tloustne, což  je pro bulvár skvělé sousto. To o Jiřím Kornovi, kterému je nyní pětašedesát a přesto vypadá stále stejně, jsme toho příliš neslyšeli.

Až nyní vzal do společnosti sympatickou černovlásku, se kterou prý udržuje vztah již třetím rokem a nemůže si ji vynachválit. Přítelkyni potkal na golfu, který oba také spojuje.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jiří Korn

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští zpěváci, legendární zpěváci, české celebrity online, Jiří Korn foto, české celebrity novinky, české celebrity zprávy, čeští zpěváci foto, Jiří Korn partnerka, Jiří Korn manželka, Jiří Korn ženy, Jiří Korn vztah, Jiří Korn milenka, Jiří Korn herec, Jiří Korn soukromí, Kateřina Kornová manžel, Kateřina Kornová vztah
TOPlist