Tak s tímhle sekáčem chodí Gwyneth Paltrow!

24.09.2015

Gwyneth Paltrow (42) a Chris Martin (38) se rozešli na začátku tohoto roku a zatímco Chris plnil svou avantýrou s Jennifer Lawrence mnohé stránky bulváru, o tom, s kým se stýká Gwyneth, se toho příliš nevědělo. Až do teď, kdy se provařila sama Gwyneth na Instagramu svého přítele Brada Falchuka.

Gwyneth Paltrow
Zdroj: Instagram

Brad Falchuk umístil na sociální síť fotografii s Gwyneth z premiéry nového seriálu Scream Queens, ke které připsal: „Moje rande“ a bylo vymalováno. O vztahu herečky a producenta muzikálového hitu Glee se psalo už pěkně dlouho, ale nikdy se nenechali nachytat spolu, neexistovala jediná společná fotka páru.

A aby se to nepletlo, Brad přidal ještě fotografii z restaurace, kam prý později dorazili na romantickou večeři… Brad Falchuk se rozvedl ve zhruba stejnou dobu jako Gwyneth, z manželství má dvě děti. Píše také scénáře, kromě Glee j známý prací na seriálu Plastická chirurgie s.r.o nebo American Horror Story. Tak doufejme, že Gwyneth nešlápla vedle!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Chris Martin, Gwyneth Paltrow, Brad Falchuk

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, americké herečky fotky, američtí režiséři, Gwyneth Paltrow rozvod, Gwyneth Paltrow nový muž, Gwyneth Paltrow milenec, Brad Falchuk ženy, Brad Falchuk přítelkyně, Brad Falchuk nová žena, Brad Falchuk žena, Brad Falchuk Gwyneth Paltrow, Gwyneth Paltrow Instagram, Gwyneth Paltrow vztah, Gwyneth Paltrow nový vztah
TOPlist