Tak na tuhle oslavu by Petr Kolář jistě rád zapomněl! Úzké schody se mu staly osudnými. Sáček s bílým práškem ale uhájil!

15.01.2015

O tom, že se zpěvák Petr Kolář (47) dokáže bavit, není sporu. Ve společnosti rozhodně není za abstinenta, ale že by si také „pudroval“ nos doposud známé nebylo. Po oslavě sedmdesátin zpěváka Milana Drobného už je jasné, že i v těchto záležitostech zřejmě není Petr neználek…

Petr Kolář
Zdroj: Profimedia.cz

Oslava prý probíhala velmi dobře. Nejprve se uskutečnil koncert oslavence, na kterém vystoupil i Petr Kolář. Následně se rozjel pěkný mejdan, kde Petr Kolář klopil panáky tak, že posléze nezvládl cestu z úzkých schodů dolů a hodil takovou „tlamu“ jako asi už dlouho nikdo.

A  pochopitelně si každý všiml, že i když po dopadu skončil v hrozně zvláštním propletenci s blonďatou neznámou, která o něj celý večer u baru pečovala, ve své levé ruce vítězně třímal pytlík s jakousi bílou látkou. Že by šlo o „bělobu“ jak jistou látku nazýval Petr Muk?

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Petr Kolář

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
párty celebrit, čeští zpěváci, Petr Kolář foto, party českých celebrit, české celebrity party, Petr Kolář party, Petr Kolář narozeniny, Petr Kolář oslava Milana Drobného, Petr Kolář online, Petr Kolář fotografie, narozeniny Milana Drobného, zpěvák Milan Drobný, Milan Drobný narozeniny, slavní čeští zpěváci, after party, Petr Kolář blondýnka, Petr Kolář žena
TOPlist