Tahle žena vážící 18 kilo prosí o pomoc! Anorexie ji zabije během pár dnů…

21.05.2015

Sedmatřicetiletá americká herečka Rachel ukazuje, jak děsivé mohou být následky anorexie a kultu štíhlosti. Na videu, které natočila tento týden, prosí o pomoc, jinak zemře…

Foto: gofundme.com/savemyrachael

Jsou to tak smutné obrázky, o to smutnější, že vlastně zbytečné. Rachel neonemocněla rakovinou, či něčím, co prostě přijde a musíte se s tím smířit. Rachel trpí anorexií už deset let, a to v její nejvážnější formě. Její posedlost hubnutím z ní udělala totální trosku, stín člověka, kosti potažené kůží.

Rachel nemůže chodit, stará se o ní její manžel, který se vzdal své práce. Naprostá většina nemocnic Rachel odmítla, s pouhými 18 kily (což jinak váží čtyřleté dítě) nesplňuje podmínku alespoň minimální váhy. Pokud někdo nezasáhne, Rachel čeká smrt, kdy jí postupně selžou všechny orgány.

Přesto však chová ještě jiskřičku naděje. Existuje prý jedna jediná nemocnice, kam se Rachel touží dostat a kde by jí snad mohli pomoci. Na videu Rachel velmi emotivně prosí o pomoc, o to, aby jí lidé pomohli získat prostředky k nástupu do této nemocnice. Ani tam ale nebude mít zdaleka vyhráno.

Smutné video by se mělo povinně pouštět na základních a středních školách a také na soustředění našich Missek, podívá se na něj třeba Eliška Bučková, které kosti stále chřestí, a přesto nás nepřestává ujišťovat, jak nad poruchou vyhrává? 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
americké herečky, youtube video, anorexie, nemoci, nemocnice, šokující video, šokující videa, extrémní hubnutí, smutné video, nebezpečí anorexie, anorexie nemoc, Save My Rachel, hubené ženy, podvýživa, následky anorexie, extrémní anorexie, extrémně štíhlé ženy, rizika anorexie, gofundme.com
TOPlist