Ta si zkusí! Kim Kardashian musela strpět jednu dost bolestivou lékařskou techniku…

02.12.2015

Kim Kardashian (35) již zanedlouho porodí své druhé dítko. Doposud bylo vše v pořádku, ale nyní se musela Kim podvolit jednomu dost nepříjemnému zákroku. Dítě totiž nebylo ve správné pozici.

Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia.cz

Děťátko v děloze se ke konci těhotenství většinou usídlí hlavičkou dolů. Pokud ne, znamená to komplikace a případně také nutnost císařského řezu. A tomu se Kim chtěla vyhnout.

A tak se dostavila s celou svou suitou (obávala se totiž předčasného porodu) do nemocnice, kde se snažili lékaři polohu plodu napravit: „Nemůžete dostat jakékoliv léky proti bolesti a řeknu vám, to byla taková bolest! Snad ještě větší, než když se rodí dítě!“ postěžovala si Kim fanouškům.

Kim se také svěřila, že několik týdnů před plánovaným porodem již přibrala kolem 25 kilo, což na její  malé postavě, musí způsobovat značné problémy… 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kim Kardashian, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Sexy modelky, americké celebrity, americké modelky, americké krásky, těhotné celebrity, Kim Kardashian dítě, Kim Kardashian porod, Kim Kardashian těhotenství, americký bulvár, Kim Kardashian rodina, těhotná Kim Kardashian, Kim Kardashian váha, Kim Kardashian zákrok, Kim Kardashian nemocnice, sexy americké celebrity
TOPlist