Ta je úchvatná! Irina Shayk v červených šatech s výstřihem

10.03.2016

Irina Shayk (30) září a Cristiano Ronaldo (31) musí být asi opravdu na kluky, když tuhle krásku nechal. To vás prostě musí napadnout, když se podíváte na poslední fotografii krásky ruského původu.

Irina Shayk
Zdroj: Facebook

Na ní se Irina vyzbrojila přepychovými a jako ulitými červenými šaty, ze kterých musí muži doslova šílet. Mají totiž krátkou sexy sukni a hlavně výstřih, který skvěle zdůrazní dvě hlavní Irininy zbraně.

Ne všichni fanoušci kupodivu nadšení sdílí. Našli se i takoví, kteří krásce rozchod s Ronaldem nemohou zapomenout: „S Ronaldem jsi byla super star, bez Ronalda jsi pornstar!“ chtěl závistivec Irinu ranit.

To se mu zcela jistě nepodařilo. Irina září po boku hollywoodského herce Bradleyho Coopera (41) a k Ronaldovi se už zásadně nevyjadřuje

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, Bradley Cooper

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Sexy modelky, nádherné dívky, ruské modelky, ruské krásky, ruské celebrity, sexy fotky celebrit, zahraniční celebrity fotky, Irina Shayk žhavé foto, Irina Shayk sexy, zahraniční celebrity novinky, irina shayk, Irina Shayk foto, krásné ruské modelky, Cristiano Ronaldo ženy, Irina Shayk Facebook, Irina Shayk online, Irina Shayk tělo, Cristiano Ronaldo milenky, Cristiano Ronaldo vztahy
TOPlist