Syn ruského milionáře zabil svou matku. Chtěl z ní prý vyhnat ďábla

07.05.2016

V kazaňském luxusním hotelu došlo k tragédii. Devatenáctiletý Jegor Sosin zde zabil svou matku Anastasii Novikovou-Sosinu. Uškrtil ji kabelem k nabíječce mobilního telefonu.

Jegor Sosin a Anastasie / Zdroj: Reprofoto

Jegor byl prominentní synek ruského miliardáře. Studoval v Londýně vysokou školu, ale jeho rodiče s ním měli obrovské trápení. Bral totiž drogy, což se ho snažila jeho matka odnaučit. Právě proto ho vzala do Kazaně sebou. A to přes to, že ji její přátelé varovali, syn byl totiž velmi často agresivní. Anastasia si však nedala říci.

A právě v Kazani se stala hrůzná vražda. Podle Jegora mu jeho matka podala tablety, po kterých prý měl halucinace. Ženu tedy uškrtil kapelem nabíječky. Následně však začal ještě svou matku bít pěstí, jen do tváře ji praštil dvacekrát. Jegor totiž tvrdí, že se s ním snažila mít sex, a tak z ní chtěl vyhnat ďábla. Následně začal bloumat po chodbách hotelu, kde ho zadržela také policie.

Do vězení ale Jegor překvapivě nepůjde. Lékaři totiž zjistili, že trpí schizofrenií… 

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
drogy, Krimi zprávy, Rusko, krimi, krimi novinky, šokující vraždy, brutální vraždy, schizofrenie, Jegor Sosin foto, Jegor Sosin, Jegor Sosin vražda, Jegor Sosin matka, Jegor Sosin krimi, Jegor Sosin soud, Jegor Sosin vězení, vraždy Rusko, šokující vraždy Rusko, Kazaň, vražda matka, zavražděná matka, vraždy v Rusku
TOPlist