Syn herce Dennise Hoppera omámil a znásilnil mladou holku!

02.08.2012

Henry Hopper (21) čelí obvinění, že používá vůči ženám poněkud netradiční balící techniky! Potomek slavného herce Dennise Hoppera měl podle matky dotyčné dívky její nevinnou dceru údajně nejprve zdrogovat a opít a následně znásilnit. No, fuj, Jindro, takhle se přece holky nebalí!

henry
Henry Hopper má tvář anděla, ale skrývá v sobě čertíka ...
Foto: profimedia.cz

Americký herec Henry Hopper (21), který je synem Dennise Hoppera z jeho čtvrtého manželství s herečkou Katherine LaNasa (45), se s dívkou údajně seznámil již loni v únoru prostřednictvím jisté sociální sítě.

Když si byl mladík po několika chatech jistý, že mu jeho nová kamarádka "dá", pozval ji do svého luxusního domu. Dívka se prý nejprve zdráhala, ale když jí Henry Hopper slíbil, že obstará drogy a alkohol, tak se nenechala přemlouvat a souhlasila ...

Čtěte také

Rande se však oběma vymklo z rukou - Henry Hopper totiž dívku nejdříve opil, pak jí dal nějaké drogy a přinutil ji k pohlavnímu styku. Holce se to zřejmě nelíbilo (jestli sex nebo drogová předehra, není jasné), protože vzápětí podala na vilného mládence žalobu!

Dennis Hopper (1936-2010) má štěstí, že se ostudy svého synátora nedožil - před dvěma lety totiž zemřel na rakovinu prostaty ... Sám však také s drogami a lehkými ženami hojně experimentoval, takže kluk vlastně jen pokračuje v rodinné tradici!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Dennis Hopper

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Dennis Hopper fotky, Dennis Hopper foto, děti celebrity, Dennis Hopper syn, Dennis Hopper rodina, Dennis Hopper děti, Henry Hopper znásilnění, Henry Hopper foto, Henry Hopper zločin, děti herců, potomci herců, potomci celebrit, Dennis Hopper ostuda, Henry Hopper obvinění, Henry Hopper drogy
TOPlist