Symbol přirozené krásy - Monica Bellucci se svlékla pro časopis Elle

18.06.2011

Této velmi známé a velmi krásné italské herečce táhne už na padesát let, ale není to vůbec poznat.


foto: Elle

Monica Bellucci je známá tím, že odmítá jakékoliv plastické operace a při líčení netráví hodiny před zrcadlem. A v takovém duchu také pojala šestačtyřicetiletá herečka a modelka focení pro červnové číslo francouzského vydání známého módního časopisu Elle.


foto: Elle

Žádný make-up, žádné extravagantní a velmi drahé šaty, žádné přehnané pózy. Prostě jen tak v rouše Evině a nenalíčená nafotila Monica několik velmi sexy fotek, aby její fanoušci mohli obdivovat její neustálou krásu.


foto: Elle

Z nejznámějších hereckých rolí můžeme vybrat postavu Persephony ve filmech Matrix Reloaded (2003) a Matrix Revolutions (2003) nebo postavu Máří Magdalény ve filmu Umučení Krista (2004).


foto: Elle

Co se týče modelingu, tak v 90. letech se stala módní ikonou přehlídkových mol v Paříži a New Yorku. Nazvali ji "sexsymbol Itálie" a v roce 2004 si ji internetový portál AskMen zvolil jako nejkrásnější ženu planety.


foto: Elle

Fandím
20 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Monica Bellucci

Kategorie:
Celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, modelky, fotky, herečky, nahé modelky, nahé fotky, Nahé celebrity, nahé herečky, sexy fotky, Elle, italské celebrity, Monica Bellucci nude, sexsymbol, pics, Monica Bellucci fotky, Monica Bellucci sexy fotky, Monica Bellucci sexy pics, Monica Bellucci nahé fotky, nude pics, sexy pics, photoshoot, nude cebs, Elle France, nahá Monica Bellucci, Monica Bellucci nude pics, Monica Bellucci 2011, Monica Bellucci filmy, Monica Bellucci videa, Monica Bellucci hot pics, Monica Bellucci Elle, Monica Bellucci Elle 2011, Monica Bellucci focení, Monica Bellucci photoshoot
TOPlist