Sylvester Stallone si poranil páteř!

06.01.2010

Došlo k tomu při natáčení akčního filmu The Expendables, ve kterém se objeví po boku Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise nebo Mickeyho Rourka.

Ke zranění krční páteře došlo při natáčení rvačky s profesionálním zápasníkem Stevem Austinem, který se také objeví ve filmu. Herci se natolik vžili do rvačky, že Sylvester Stallone utrpěl vlasovou frakturu krčního obratle a musel být okamžitě odvezen na neurochirurgii, kde byl podroben operaci. Lékaři mu implantovali na poškozené místo kovový plátek.

Prostě už to není ten Rambo z 80. let, kde byl herec plný síly. Nyní by už měl být na své tělo mnohem opatrnější, vždyť mu bude v červenci už šedesát čtyři let. A to má na rok 2011 naplánované pokračování Ramba s podnázvem The Savage Hunt. No uvidíme, jestli to všechno akční hrdina zvládne.

Galerie k článku

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Steve Austin, Sylvester Stallone

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, Zahraniční celebrity, fotky celebrit, celebrity foto, celebrity photo, herci, Sylvester Stallone, američtí herci, akční herci, Sylvester Stallone The Expendables, Sylvester Stallone zranění, Sylvester Stallone poranění páteře, Sylvester Stallone operace, Sylvester Stallone zranění při natáčení, Sylvester Stallone natáčení, Sylvester Stallone rvačka, Hollywood
TOPlist